Copywriter, czyli kto? Chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć, zanim zaczniemy współpracę? No to proszę:

Początek tej historii sięga 2011 roku, kiedy zaczęłam pisać pierwsze teksty na zlecenie. Moi klienci uznali, że mam niezłe pióro, a ja uznałam, że zostanę zawodowym copywriterem. Nim się obejrzałam minęło 6 lat (jak ten czas leci!), a ja mam za sobą tysiące napisanych tekstów sprzedażowych i setki obsłużonych klientów. Obecnie oferuję różnego typu usługi copywriterskie, web writerskie i content marketingowe – od tekstów seo, przez teksty na blogi firmowe i artykuły sponsorowane w magazynach drukowanych, kończąc na nazwach firm i tekstach na strony www.

Brzmi prosto, ale to tylko pozory. Stopniowo otwierałam kolejne drzwi wtajemniczenia, przekonując się, że podstawą pracy copywritera wcale nie jest pisanie. Wystukiwanie liter na klawiaturze to końcowy etap tworzenia tekstów marketingowych. Najpierw trzeba się zmierzyć z licznymi tematami strategiczno-porządkowo-technicznymi. Ten pierwszy etap to moment, w którym mój klient (czyli ty) określa, czego oczekuje i do czego dąży. O reszcie nie będę pisać, bo to należy do mnie.

Specjalizuję się głównie w copywritingu internetowym. Kreuję treści, dzięki którym witryny stają się piękniejsze, ciekawsze i wartościowsze. Wypełniam puste miejsca słowami, przybliżając do realizacji różnych celów – ładniejszego wizerunku, większej sprzedaży, lepszej widoczności w sieci. Zajmuję się nie tylko kreacją językową, ale również doradzam w kwestiach związanych z content marketingiem i seo marketingiem. Musisz wiedzieć, że jestem tzw. freelancerem, pracuję samodzielnie, co pozwala mi na osobistą współpracę z klientami. Na każdy projekt poświęcam tyle czasu, ile potrzeba, by efekt końcowy był znakomity. Dla mnie i dla ciebie. Nie ma pośredników, managerów i dyrektorów. Jesteśmy tylko my. A to sprawia, że z czystym sumieniem mogę się podpisać pod każdym zrealizowanym zleceniem. Myślę, że razem możemy zrobić coś fajnego. 😉

PS. A kim jestem prywatnie?

Mieszkam prawie nad morzem, czyli w Szczecinie. To właśnie stąd obsługuję klientów z całej Polski, a czasem i zza granicy. Jestem z rocznika, który jako pierwszy miał zaszczyt uczęszczać do gimnazjum i pisać nową maturę. Kiedyś wymarzyłam sobie, że będę pracować w domu jako copywriter freelancer i jak widać, udało się mi się to zrealizować. (◔◡◔)

W wolnych chwilach robię to co większość kobiet na świecie – jak mogę ogrywam prozę życia, przeciwstawiam się trudom rodzicielstwa i małżeństwa. Do tego nałogowo pochłaniam kino science fiction, najchętniej z ubiegłego wieku, bo współczesna fantastyka niedomaga.

Aha, przyznam się do czegoś: nie obejrzałam ani jednego odcinka „Gry o tron”.

I tak, z połączenia wrodzonej pracowitości, cierpliwości do ludzi i WordPressa, zamiłowania do pisania, pochłaniania blogów i książek, przybicia piątki Google, znajomości zagadnień sprzedaży i obsługi klienta, chęci poznawania meandrów copywritingu i marketingu online oraz uzależnienia od internetu, powstałam ja:

Joanna Szymańska – Copywriter Freelancer vel joannaszymanska.pl  Miło mi cię poznać. 🙂